Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

8. ročník For Fishing

V Prahe sa konal 8. ročník rybárskej výstavy For Fishing. Táto rybárska výstava sa konala na veľmi peknom výstavisku v štyroch pavilónoch vo Vysočanoch. Počet vystavovateľov sa vyšplhal na úctyhodných 180. Nechýbali ani zastúpenia popredných značiek rybárskeho trhu ako Fox, Nash, Prologic, SavageGear, Shimano…

Výstavu navštívilo 31 073 návštevníkov.

Na podujatí bolo k pozretiu náčinie, náradie, krmiva, člny a ďalšie rybárske veci na rôzne rybolovné techniky. Každý z rybárov si prišiel na svoje v neprebernom množstve vecí, ktoré si mohol pozrieť, ohmatať, ovoňať a samozrejme vyskúšať. Samozrejme bolo možné aj pokúpiť v rôznych akciách urobených počas výstavy.

Návštevníci mohli stretnúť aj ikony  ako Martin Locke, MikePyka alebo AlainBlair.

Nechýbali ani novinky ako napríklad betónové záťaže Ufo Sinker ktoré zožali veľký úspech. Jedná sa o záťaže zo špeciálneho betónu, ktoré neznečisťujú prírodu. Tento produkt vyhral aj produkt najlepšieho exponátu kapráriny.

Ďalšou zaujímavou novinkou v kaprárine v podobe signalizátorov prišla firma Prologic a to konkrétne modelom R2L, nevšedný  dizajn s kolieskovým ovládaním hlasitosti, tónov a citlivosti zaujal nejedného kaprára.

Veľkým lákadlo bol prívlačový testovací bazén v ktorom mohli návštevníci sledovať skúšanie rôznych druhov nástrah v podaní majstrov prívlače, ako Milan Tychler, DavidMaixner a ďalší.

Nechýbali ani prednášky v kongresovom sále v podaní napríklad Jozefa Konopáska, JardiTešinského, Karla Nikla, Vladimíra Zelenky a dalších.

Určite stálo prísť, zažiť tú atmosféru a pokochať sa toľkými nádhernými vecami ktoré spríjemnia náš koníček ktorým je rybolov.

Samozrejme na videnou na budúci rok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *