Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

Carp Only – Method Stick Mix

METHOD STICK MIX BASIC 1kgMETHOD STICK MIXIde o základný method stick mix Basic, ktorý môžete použiť, tak ako je, bez toho aby ste do neho museli pridávať ďalšie ingrediencie. Získate tak veľmi atraktívne základné kŕmenie.

Ďalšou možnosťou, ako tento method stick mix využiť a zvýšiť jeho atraktivitu je, že ho môžete zmiešať s ďalšími ingredienciami, a tak získať svoje vlastné kŕmenie podľa svojich predstáv. Môžete doň pridať rôzne posilňovače, partiklové častice, pelety atď.

V zmesi nájdete hrubé, červené a žlté častice prispievajúce ešte k väčšej príťažlivosti. Jedná sa o fluo farebné pečivové kúsky. Zvyšujú atraktívnosť kŕmenia pre veľké ryby.

METHOD STICK MIX DARK 1kgMETHOD STICK MIXAko už napovedá názov, method stick mix Dark je vhodný do studenej vody alebo na dni, kedy denné lúče nedosahujú takú intenzitu.

Vzhľadom k jeho vyváženému zloženiu, skladajúci sa z kvalitnej zmesy korenia, sa jedná o plnohodnotné krmivo. Toto kŕmenie môže byť použité bez pridania ďalších ingrediencií, alebo ak pridáte do kŕmenia ešte nejaké korenie, získate super korenistú zmes s vysokou atraktivitou.

METHOD STICK MIX SPECIAL 1kgMETHOD STICK MIXMethod stick mix Special je veľmi atraktívne kŕmenie, ktoré je špeciálne formulované tak, aby motivovalo ryby k jeho väčšej konzumácii. Najlepšie výsledky boli zaznamenané na riekach.

METHOD STICK MIX GOLD 1kgMETHOD STICK MIXMethod stick mix Gold je viac lepivý ako ostatné druhy našich method stick mixov a je vhodný na kanály a rieky. Pri použití na jazerách alebo stojatých vodách je jeho použitie veľmi jednoduché, môžete ho skombinovať s ostatnými method stick mixami. Napríklad zmiešaním method stick mixu Special a Gold vytvoríte zmes s explozívnym efektom.

Hlavnou prednosťou tohto kŕmenia je lákať ryby na kŕmené miesto aj z väčších vzdialeností.

METHOD STICK MIX SPECIAL ‘G’ METHOD STICK MIXMethod stick mix Special Green je kŕmenie jemnej štruktúry a zelenou farbou, ktoré sa skladá z najlepších rybích múčok a je doplnené o dávku amino kyselín, ktoré dodávajú tomuto kŕmeniu na kvalite.

Jeho využitie je veľmi všestranné a môžete ho použiť ako method mix, stick mix, pastu, alebo do neho môžete pridať ďalšie Vami požadované ingrediencie, čím získate kŕmenie podľa Vašich predstáv.

METHOD STICK MIX SPECIAL ‘R’METHOD STICK MIXMethod stick mix Special Red je kŕmenie jemnej štruktúry a červenej farby, ktoré sa skladá z najlepších rybích múčok a je doplnené o dávku amino kyselín, ktoré dodávajú tomuto kŕmeniu na kvalite.

Oproti method sticik mixu Green je tento method stick mix ešte obohatený o múčku z kraba.

Jeho využitie je veľmi všestranné a môžete ho použiť ako method mix, stick mix, pastu, alebo do neho môžete pridať ďalšie Vami požadované ingrediencie, čím získate kŕmenie podľa Vašich predstáv.

METHOD STICK MIX SPECIAL ‘P’METHOD STICK MIXMethod stick mix Special P je silný Hi Protein mix, ideálny pre feederové chytanie alebo pre vytváranie pasty. Výborných výsledkov dosahuje na rybníkoch a pomaly prúdiacich riekach.

Je veľmi atraktívny pre kapry a ďalšie väčšie ryby.

V mixe nájdete rozdrvené farebné pelety, mikro pelety, rybiu múčku a aditíva ako ochucovadlá, sladidlá a atraktanty stimulujúce príjem potravy.

Odporúčame pre dosiahnutie maximálnej efektivity si kŕmenie predpripraviť minimálne jednu hodinu pred jeho použitím.

METHOD STICK MIX SPECIAL ‘M’ MICRO PELLETSMETHOD STICK MIXDo našej ucelenej rady method stick mixov patrí aj táto zmes drobných 1,5mm a 2mm peliet. Ide o mix Robin Red peliet a betainových peliet.

Využitie je veľmi jednoduché, buď do PVA pančuchy, alebo ako doplňujúca zložka do kŕmenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *