Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

Carp Only – Novinky pre sezónu 2016

Carp Only

Carp Only – Novinky pre sezónu 2016

Nektár

Nektár Carp Only je tekutý sirup, ktorý dodá Vášmu spodmixu, stickmixu, kŕmeniu, partiklu a peletám neuveriteľnú silu a atraktivitu. Nektár výrazne zvyšuje chuť a vôňu návnady. Vďaka vyššej hustote než je hustota vody sa nektár rozptýli v celom vodnom stĺpci. Je 100% rozpustný vo vode. Použitím nektáru výrazne zvýšite svoju pravdepodobnosť, hlavne pri krátkych vychádzkach k vode. Jeho účinnosť je odskúšaná ako na stojatých vodách, tak aj na tečúcich vodách.

Všetky naše nektáre sú PVA friendly, a teda ich môžete používať aj do PVA sáčkov.

Príchute: Krill, Spice, Secret, Scopex, Red Fruit a Liver

Balenie: 500ml

Práškové dipy

Práškové dipy Carp Only sú dodávané v 100g dózičkách. Sú zložené z komplexných ingrediencií, ktoré zvyšujú chuť a vôňu Vašej nástrahy. Tieto kvalitné zložky, vrátane sladkých a kyslých atraktorov sa dokonale a zmysluplne dopĺňajú a u kapra podporujú príjem potravy. Namočením nástrahy do vody a následnom obalení nástrahy v suchom dipe získate mimoriadne atraktívnu nástrahu.

Príchute: Krill, Liver, Scopex, Spice a Fruit

Balenie: 100g

Dipovaný tigrí orech

Za dobu, kedy sa táto jedinečná nástraha využíva pri love kaprov, si tigrí orech vydobil svoje miesto, a preto má dnes tigrí orech svoje pevné miesto v sortimente kaprích nástrah. Proces prípravy dipovaného tigrieho orechu spočíva v špeciálnej úprave, kedy sa tigrí orech uvarí a v priebehu varenia sú pridávané špeciálne atraktanty, ktoré sa viažu do štruktúry tigrieho orecha a vytvárajú z neho vysoko atraktívnu a nutričnú ​​nástrahu. Šťavu, v ktorej sa nachádza tigrí orech odporúčame využiť ako posilovač do stickmixu (PVA valčeky) pre vytvorenie ešte aktaktivnější nástrahy, ktorú pripichneme na háčik.

Príchute: Coco & Banana, Fresh Fruit One, Pineapple Fever, Scopex, Tutti Frutti

Balenie: 100g

Red Diablo

Red Diablo je nová príchuť v rodine Carp Only a obsahuje najznámejšie a v dnešnej dobe najpopulárnejšiu zložku pri výrobe rybárskych nástrah, a to originálny Robin red od Haits. Táto extrémne atraktívna nástraha má červenú farbu, rovnako ako Robin Red a okrem iného obsahuje niekoľko druhov kvalitného korenia, mletú papriku, čiastočky partiklu a esenciálne oleje. Všetky tieto obsiahnuté zložky sa vzájomne dopĺňajú, kombinujú a spoločne vytvárajú extrémne úspešnú nástrahu s vlastnosťami jednoduchej stráviteľnosti, preto túto nástrahu doporučujeme používať v priebehu celého roka.

Príchuť: Red Diablo

Priemer: 12, 16, 20, 24mm

Balenie: 1 a 3kg

Garlic Cake

Garlic Cake alebo aj cesnakový koláč obsahuje dobre známy cesnakový olej a základom tohto boilies je práve táto extrémne populárna ingrediencia. Zvláštnou surovinou pridanou do boilies je rozpustný chlieb a vtáčí zob vytvárajúci exkluzívnu nástrahu s pórovitou štruktúrou. Vďaka pórovitosti boilies rýchlo uvoľňuje atraktanty do vodného stĺpca. Jedná sa o extrémne efektívny boilies, ktorý je vďaka svojej vysokej atraktivite vhodný na krátke výpravy, ale výborných úspechov dosahuje tiež, vďaka vysokej stráviteľnosti pri dlhých kŕmnych kampaniach.

Príchuť: Garlic Cake

Priemer: 12, 16, 20, 24mm

Balenie: 1 a 3kg

Dipy

Dipy Carp Only zvýrazňujú pachovú a chuťovú stopu nástrahy (boilies, partikel, kŕmenie, ..). Sú vyrobené na olejovej báze. Obsahujú správny pomer aminokyselín a uvoľňujú sa do celého vodného stĺpca. Po namočení nástrahy do dipu vznikne vysokoprítažlivý a silný potravinový signál. Nerozpúšťa PVA!

Príchuť: Garlic Cake, Red Diablo

Balenie: 150ml

POP UP

Plávajúce boilies prvotriednej kvality. Sýte i prírodné farby, skvelá viditeľnosť a dlhodobá vzlínavosť. Toto pop up skvele vynikne na dne a kapor ho ľahko identifikuje. Môžete ho používať samostatne (single hook bait), v kombinácii s potápavým boilies a vytvoriť si tak veľmi obľúbenú montáž “panáčik”.

Príchuť: Garlic Cake, Red Diablo

Priemer: 12mm, 16mm, 20mm

Balenie: 100g

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *