Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

Carp Only – Soup Digest+ 800g

Carp-Only

Carp Only – Soup Digest+ 800g

Soup Digest + je unikátny produkt značky Carp Only. Ide o mix rôznych semien, ktoré podporujú trávenie a zlepšujú vstrebávanie potravy.

Pridaním tekutého atraktantu získala táto zmes široké spektrum využitia. Jednoducho ju môžete miešať s ďalšími druhmi kŕmenia.

Napríklad zmiešaním soup digest + a akéhokoľvek method stick mixu vytvoríte pastu, ktorú môžete použiť na háčik alebo na obalenie nástrahy. Ďalší spôsob, ako tento unikátny produkt využiť, je pri love Zig Rig. Po vhodení mixu do vody Vám mix prekŕmi celý stĺpec, zanechá farebnú a pachovú stopu a uvoľní oleje, ktoré zmes obsahuje.

Bude dostupný v 4 príchutiach, Spicy (korenie), Fishy (rybina), Fruity (ovocie) a Creamy (krémové mlieko).

Creamy Soup Digest +

Carp-Only

Príchuť Creamy (krémové mlieko) je kombinácia sladkej a ovocnej arómy. Prítomnosť prírodnej vanilky a kokosu v kombinácii so scopexom, krémom, kokosovou arómou vytvára úplne unikátnu príchuť.

Fruity Soup Digest +

Carp-Only

Príchuť Fruity (ovocie) je kombinácia sladkej a ovocnej arómy. Prítomnosť prírodnej vanilky a kokosu v kombinácii s ananásom, banánom a kokosovou arómou vytvára opäť úplne unikátnu príchuť.

Spicy Soup Digest +

Carp-Only

Príchuť Spicy (korenie) je kombinácia koreniaj a rybej arómy. Prítomnosť Robin Redu a prírodného mixu korenia dodáva tejto zmesy skutočnú silu.

Fishy Soup Digest +

Carp-Only

Príchuť Fishy (rybina) je kombinácia korenia a rybej arómy. Prítomnosť tuniakovej múčky, krillovej múčky a sušených kreviet dodáva mixu vysokú atraktivitu a nebývalú kvalitu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *