Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

Nikl – Boilies v dipe

Nikl – Boilies v dipe

Už na Balatóne som mal zo sebou prvú testovaciu verziu Boilies v dipe Devill Krill a fungovalo

Už na Balatone som mal zo sebou prvú testovaciu verziu Boilies v dipe Devill Krill a fungovalo

Scopexov double na Boilies v dipe

Scopexov double na Boilies v dipe

1. Pri predstavení MGS si niečo načrtol o ďalšej chystanej novinke. Mali by to byť chytačky v dipe je to tak ?

Je to tak. Už dlhšiu dobu sme o tomto produkte hovorili a uvažovali nad jeho zaradením do ponuky, ale správny čas nastal až teraz.

2. Čo Vás viedlo k tomuto kroku po toľkých rokoch bez tohto produktu ?

Popravde ich bolo viac. Sami s chalanmi v teame siahame dosť často po dózičke a predipujeme si boilies, ktorý chceme nastražiť no a ľudia nám to samozrejme videli a chceli to tiež. Ďalej to bol mierni tlak od obchodníkov, že si zákazníci často pýtajú od nás niečo na rýchle chytanie po práci na pár hodín. Doteraz sme tam mali chytačky v podobe Chytacých peliet a rozpustných valčekov Attrakt Hookers, ale boilies nie. Preto sme sa konečne odhodlali a dali si tú prácu zostaviť niečo, čo veríme prinesie mnohým z vás rybu v podberáku.

3. Čím sa budú Vaše chytačky v dipe líšiť od ostatných, ktoré už sú na trhu ?

To je predsa jasné. Veď nikto na trhu neponúka boilies v dipe Kill Krill, Devill Krill či Gigantika, tie nájdeš predsa iba u Nikla J Ale nie, teraz vážne. Nerád porovnávam naše veci s konkurenciou, pretože som na tie ich veci nikdy nechytal. Nebol som pri ich vývoji a testovaní a preto si nikdy nedovolím niečo tvrdiť o iných výrobkoch ako našich. Každopádne môžem povedať, že sme si dali záležať a som si istý, že to ľudia ocenia.

4. V akých príchutiach máte pripravenú túto novinku ?

Ako som spomínal je to: Kill Krill, Devill Krill, Gigantica, Scopex/Squid, Extasy, 3XL a KrillBerry. Vlastne všetky naše obľúbené a osvedčené pecky J Možno ste si všimli, že chýba nová príchuť MGS. Je to zámerne, pretože ako som spomenul minule, tak tento boilies je zložení z dvoch vrstiev, kde tá vrchná je rýchlo rozpustná a v takomto dipe by sa jednoducho rozpustila, čo by tým pádom strácalo efekt.

5. V akých priemeroch a v koľko ml alebo g dózach si to nájdu ľudia na pultoch svojich obľúbených predajniach ?

V priemere sme urobili trochu kompromis. Do dózy s obsahom 250g pridávame mix 18 a 21mm guličiek. Keďže je to určené na rýchle chytanie sme úplne zámerne vynechali priemer 24mm, nakoľko takto veľké priemery sa používajú hlavne na selektovanie väčších rýb, alebo na dlhodobejšiu rybačku. Takto si jednoducho vyberiete z dózy väčšiu, alebo menšiu guľku, nastražíte pod háčik, nahodíte a čakáte.

6. Máš nejaký ,,náčrt,, ktorý by sme vedeli ukázať našim fanúšikom, že ako to bude celé vyzerať?

Jasné, ale tu bude asi najlepší priamo foto materiál.

7. Na záver sa mi nedá neopýtať: Vyššie si spomenul že budú preliate úplne novým dipom. Čím sa bude líšiť od klasického dipu, ktorý už máte v ponuke ?

Je to tak. Vlastne všetky dipy k všetkým príchutiam sú nové a úplne jedinečné. Ku každému boiliesu sme sa snažili vytvoriť dip, ktorý podporí a zosilní presne príchuť, esenciu a pH daného boiliesu. Navyše sú v každom pridané nové „dráždivé“ ingrediencie, ktoré ešte viac podporia chuť kapra nasať danú nástrahu.

8. Máš aj tento krát pre nás nejaký tajný fígeľ ?

Jasné. Vezmite si dózičku Boilies v dipe trebárs KrillBerry. K tomu 14mm Pop-Up rovnakej príchute a trošku dipu nalejte do dózičky s Pop-Up, poriadne premiešajte a nechajte aspoň 2-3 dni odstáť pri pravidelnom 24hod intervale miešania. Následne nastražte oba boiliesy takzvaným spôsobom „na panáčika“ a získate doslova smrteľnú kombináciu. Toto sa dá aplikovať s každou príchuťou…

9. Ešte predsa posledná otázka. Čo predstavíme našim fanúšikom najbližšie?

Myslím, že bude rozumné vrátiť sa k boiliesu a postupne si takto predstaviť všetky príchute, ktoré máme v ponuke. Najbližšie by to mohla byť trebárs príchuť Extasy.

Miloš, ďakujeme za tvoj čas a držíme palce.

Za Rybolov Nás Baví s pozdravom Tomáš Šutrík Bršel

Aj ja vám ďakujem a všetkým čitateľom prajem všetko dobré …

Počet komentárov: 2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *