Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

SLOVAK JUNIOR CHALLENGE 2019

SLOVAK JUNIOR CHALLENGE 2019

Je to už rok, čo vznikla myšlienka zorganizovať slovenskú kvalifikáciu na európsky šampionát v love kaprov na Katlove, European Carp Championship for Juniors (ECCHJ). O projekte Slovak Junior Challenge sme nepremýšľali dlho. Veď každému musí byť viac než jasné, že o environmentálnom projekte pre tínedžerov do 18 rokov ktorý v sebe spája rybolov, lásku k prírode, rešpekt a úctu voči sebe navzájom, nie je treba dlho premýšľať. A tak za pomoci Slovenského Rybárskeho Zväzu, pána tajomníka SRZ, Ing. Ľuboša Javora, majiteľa súkromného revíru Vacička pri Želiezovciach, Gaba Nagya a ďalších partnerov vznikla Slovak Junior Challenge. 56956436_416461392245084_6891454397151182848_n
Ročník 2018 sa niesol v znamení množstva zážitkov, radosti, smiechu a úlovkov, ktoré svedčili o tom, že všetci štrnásti pretekári zo siedmych štartujúcich týmov sú naozaj hodný titulu „Reprezentanta Slovenskej republiky“. Počas dlhých päťdesiatich hodín sa poradie neustále menilo a finálny rozdiel medzi prvým a druhým a druhým a tretím miestom predstavoval približne dva kilogramy. Kvalifikáciu nakoniec vyhrali bratia Adam Hmurčík a Ľuboslav Hmurčík z tímu Scale fishing, ktorý hrdo reprezentovali Slovenskú republiku na Európskych majstrovstvách junorov na Katlove.

Tohoročná Slovak Junior Challenge 2019, bude opäť príležitosťou pre osem dvojčlenných družstiev, popasovať sa o to, kto bude tento rok zápoliť o právoplatný titul juniorského majstra Európy. Kvalifikácia Slovak Junior Challenge 2019 je tento rok naplánovaná na termín 26.04.-28.04.2019 a bude sa odohrávať na jej domovskej vode, Vacičke pri Želiezovciach.
Pravidlá preteku zostávajú vo väčšine bodov rovnaké ako v minulej sezóne, avšak bodová hranica bola znížená na päť kilogramov. Do celkového poradia sa opäť počítajú tri najťažšie ryby a ich súčet rozhodne o víťazovi SJCH 2019. foto 6
Do kvalifikácie sa môžete registrovať prostredníctvom e-mailu na aresu nighthunters@email.cz alebo na stránkach www.nighthunters.cz.
Do registračného e-mailu je potrebné uviesť mená oboch členov tímu a v prípade nehrajúceho kapitána i meno kapitána, názov tímu, dátum narodenia všetkých členov tímu a miestnu organizáciu, ktorej ste členmi.
Tešíme sa na Vás priatelia na Slovak Junior Challenge 2019.
Za Night Hunters Team,
Tomáš Pecka, Slavo Drozd a Erik Voltemar

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *