Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

Úspech vďaka skúsenostiam

Carp OnlyRybárska sezóna sa prehupla do druhej polovice a ja, spoločne s Romanom sme mali pred sebou ďalšiu výpravu. Dlhšiu dobu som premýšľal, ktorú lokalitu navštívime a nakoniec sme sa rozhodli po niekoľkých rokoch vrátiť na Tovačovské jazerá. Návšteva týchto jazier nebola len obyčajnou dovolenku alebo výpravou za kaprami, ale aj tréningom na blížiaci sa Carp maratón Tovačov 2016, ktorý sa po niekoľkých rokoch vracia na pretekárske scénu.
Voľba bola jasná, nachytať čo najviac rýb a vyskúšať čo najviac nástrah, pretože túto vodu veľmi dobre poznám, tak som si vedel predstaviť, čo asi bude fungovať. Ako prvý príchuť som zvolil tohtoročnú novinku Red Diablo, hneď za touto novinkou nasledoval Tuna Spice. Roman zvolil viac príchutí ako Squid & Liver, Peach & Black Pepper, Garlic Cake. Ešte som mal jeden tromf v rukáve, a to samostatnú popku s priemerom 16mm.
Na konci výpravy sme mali na konte jedného kapra 15+, viac ako 10ks kaprov 10+ a tých najmenších pod 10kg bolo vážne veľa a ešte aby som nezabudol, tak sa mi podarila zlatá rybka v podobe  51cm lieňa. Vraj zlatá rybka plní želanie, tak sa necháme prekvapiť.
S pozdravom Tomáš Vaněk a Roman Panáček
STARFISHING CARP ONLY CZ & SK

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *