Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Bugs Baits – Liver&Krill – Pečeň&Krill

Bugs Baits – Liver&Krill – Pečeň&Krill

21177306_900-550Boilies Liver&Krill snáď ani nepotrebuje ďalší komentár. Pečeňový prášok a krilová múčka sú považované za jedny z najsilnejších prírodných atraktorov a stimulantov pre kapra. Výrobcovia boilies na celom svete využívajú spektrum výhod týchto surovín, vrátane prírodného charakteru, nutričných vlastností, schopnosti posilňovať vyhľadávanie a príjem potravy ako aj stimulovať chuťové senzory kapra. V súčasnosti 10ky, keď nie 100ky receptov boilies obsahujú pečeň alebo kril, v prášku alebo vo forme extraktov. Nie je náhoda, že boilies, ktoré sú vlajkovými loďami mnohých firiem, obsahujú významný podiel krilu/pečene.
Ako na tom budete s Bugs Baits?
Boilies Liver&Krill obsahuje 30 % pečeňového prášku, 20 % krilovej múčky a 250 ml pečeňových a krilových extraktov. Nosný podiel pečene a krilu je doplnený o ďalšie suroviny ako. predtrávenú rybiu múčku, tuniakovú múčku, salminol, tuniakový liquid a ďalšie.
Prečo práve kombinácia týchto dvoch surovín?image3
Mnohí kaprári prisudzujú mimoriadnu účinnosť pečene/krilu ich jedinečnej a výraznej aróme. Avšak stimulujúce účinky na čuch, chuť a apetít rýb sa zakladajú skôr na ich unikátnom nutričnom zložení. Poďme si ho viacej priblížiť a pochopiť prečo Liver&Krill rozhodne nemôže zostať kaprami nepovšimnutý.
Pečeňový prášok a pečeňový extrakt sú bohaté na proteíny, aminokyseliny, cholín, vitamíny (A, B2, B6, B12, niacín) a minerály, vrátane biologicky dostupného železa. Pridanie aj malého množstva pečeňového prášku dokáže zázraky v podobe vzbudenia záujmu kapra.
Jedinečnou vlastnosťou krilu je jeho podobnosť s prirodzenou potravou kapra. Kril sú malé kôrovce podobné ráčikom a krevetám, ktoré sú nepostrádateľnou súčasťou morských ekosystémov a zdrojom výživy pre väčšie živočíchy (rôzne druhy rýb, veľryby, tučniaky, tulene…). Kapor (a nielen on) sa vo svojom prirodzenom prostredí živí hlavne zoo planktónom a bentosom, čo sú drobné živočíchy žijúce vo vodnom stĺpci, na rastlinách a v usadeninách na dne. Táto prirodzená potrava je pre kapra hlavným zdrojom proteínov.. Je tak pochopiteľné, že kril musel skôr či neskôr spustiť revolúciu vo výrobe boilies.image2
Kril to nie sú len proteíny, aminokyseliny, vrátane tých esenciálnych. Kril obsahuje aj nenasýtené mastné kyseliny (až 20 % všetkých mastných kyselín predstavujú toľko potrebné omega 3 nenasýtené kyseliny), fosfolipidy a biologicky dostupné minerály (zinok, meď, selén, vápnik, fosfor…), ktoré rovnako môžu stáť za atraktivitou krilu pre kapry.
Čo je však pravdepodobne to najdôležitejšie a tajomstvom úspechu, je obsah voľných aminokyselín v pečeňovom a krilovom prášku/extrakte, ktoré sa uvoľňujú z boiliesu. Sú to práve voľné aminokyseliny šíriace sa do okolia z prirodzenej potravy alebo vašej nástrahy, ktoré sú 21177305_900-550nositeľom potravinového signálu, a ktoré intenzívne stimulujú kaprí čuch a chuť.
Presne z týchto dôvodov sme obsah krilu a pečene maximalizovali na samé hranice možností,  ktorý nemá obdobu.
Liver&Krill je mimoriadne silné HNV boilies s najvyšším podielom proteínov a aminokyselín z celej rady Nutric World. Na základe nielen našich skúseností odporúčame kŕmenie v menších množstvách.
TO NIE JE VŠETKO: v popise Liver&Krill-u sme sa zamerali na špecifické vlastnosti a charakteristiku tohoto boilies. Chceme aby si rybár na základe špecifických vlastností a zloženia vybral podľa svojho uváženia a skúseností.image8

Liver&Krill sa celkovo skladá zo 17 PRÁŠKOVÝCH A TEKUTÝCH ZLOŽIEK zameraných na nutričný obsah, stimuláciu, atraktivitu a podporu trávenia. Cieľom je maximalizovať vyhľadávanie rady Nutric World kaprom. Zároveň sme pri zostavovaní receptúry rešpektovali účinky na zdravie a nutričné potreby kapra. Každé boilies rady Nutric World poskytne kaprom plnohodnotný zdroj výživy v celom rozsahu: proteíny, sacharidy, tuky, stopové prvky, esenciálne kyseliny, vitamíny a minerály.
21173363_900-550Štandardom pre celú radu Nutric World je tak napríklad obsah Brocacelu®, ktorý posúva kvalitu a účinnosť boilies ešte ďalej. Brocacel® je silný prírodný atraktor, zdroj proteínov, aminokyselín, vitamínov skupiny B, nukleotidov a v neposlednom rade podporuje trávenie a prijímanie potravy.
TECHNOLÓGIA plazmového krvného prášku v kombinácii s finálnym spracovaním v parnom tuneli na automatizovanej linke dodáva guľôčkam rady Nutric World výhodné vlastnosti. Každá guľôčka je tak jemná a hladká na povrchu a všetky v balení majú takmer dokonalý guľatý tvar. Vnútro je kompaktné a zároveň poddajné. Vďaka tejto technológii boilies aj pri svojej tvrdosti ľahko uvoľňuje obsiahnuté atraktory a stimulanty do okolia. Mohli sme tak vynechať hrubé partiklové zložky a zvýšiť podiel cennejších surovín, ktoré robia z boilies neprekonateľnú nástrahu. V neposlednom rade, použitie plazmového prášku namiesto vajíčok, nám umožnilo pridať vyšší podiel tekutých zložiek. Do každej guľôčky rady Nutric World sme tak mohli pridať až 500 ml tekutých zložiek na jeden kilogram suchej zmesi.

Ešte Váhate? Kapry váhať nebudú. My riešime iba miesto a montáž….

Web: www.bugsbaits.eu

FB: Bugs Baits SK&CZ

 

image4

image5

image11

image12

image10

image6

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *