Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Milošova sezóna 2016 časť. 3 – 15. 11. 2016

Tretí diel môjho tohtoročného počínania si pri vode bol veľmi  zaujímavý a šťastný, aspoň teda pre mňa. Na celú srandu som mal zasa iba 24hod. Našťastie to bola presne tá akcia, kedy človek jednoducho príde k vode, nahodí na jediné posledné voľné miesto, ktoré na jazere ešte zostalo a chytí 🙂

Miloš Švihorík

No proste som prišiel, nakŕmil cca 1kg 24mm Devill Krilla. Priamo do centra kŕmenia nahodil jednu z montáží s pripravovanou novinkou a to kriticky vyváženým Devilom a sotva som došponoval silon a zavesil Bobbina mi doslova z prstov vytrhla ryba silón a začala ho odvíjať s cievky navijáka.

Miloš Švihorík

Na konci bol krásny vyfarbený lysec, ktorý už stál za fotku. Po pár snímkach som tú istú udicu s tou istou nástrahou nahodil na to isté miesto. Rozbalil som aj druhý prút, nastražil znovu novinku kriticky vyváženú guličku, ale tento raz v príchuti Extasy a nahodil cca 10m mimo nakŕmeného miesta.

Opäť to netrvalo dlho a sotva som si sadol do stoličky sa rozbehla udica s Extázou a na konci bol ešte o poznanie väčší kaprík. Samozrejme som bol max. spokojní. Dokŕmil som trochu devila a čakal. Postupne sa však začalo riadne ochladzovať a bolo to poznať aj na záberoch. Celé jazero bolo úplne bez kontaktu. Jediné úlovky boli moji dvaja kapríci. Večer už začalo aj poriadne prituhovať. Obe udice som prezbrojil na malé Pop-Upky a veril v zázrak. Ten sa aj konal a navečer sa mi podarilo zdolať ešte jedného pekného šupináča.

Miloš Švihorík

Miloš Švihorík

Miloš Švihorík

Miloš Švihorík

Do rána to už na celom jazere ani nebrnklo a síce vymrznutí, ale spokojní som všetko pobalil a odišiel.

 

Miloš Švihorík

Miloš Švihorík

 

 

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *