Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

MOJÍCH PRVÝCH 6 MESIACOV V IMOTHEP CARPBAITS

MOJÍCH PRVÝCH 6 MESIACOV V IMOTHEP CARPBAITS

7.10.2015! To bol ten deň, kedy som sa dostal prvý krát do kontaktu so značkou IMOTHEP. Názov tejto firmy a jej produkty som poznal už dávnejšie, ale nikdy som tomu nevenoval väčšiu pozornosť, až nastal deň, keď ku nám na predajňu prišiel Mirko Bečka a ukázal mi boilies s názvom MUMMY ako novinku na ďalší rok. Hneď, ako som si k nej privoňal som vedel, že na ten boilies musím chytať. Netrvalo dlho a dohodli sme sa na spolupráci.
Prvú výpravu pod novou značkou som si naplánoval na posledný októbrový týždeň. Počasie mi moc neprialo a celý čas pršalo. Ryby mi na kŕmenie reagovali veľmi dobre. Za prvé tri dni som zdolal 11 kaprov s váhou od 6 do 10kg. Bol som milo prekvapený z množstva záberov ale aj trochu sklamaný, že sa mi nepodarilo chytiť rybu 10kg+. Na štvrtý deň to ale vypuklo. V tom najväčšom daždi dostávam záber na udicu, kde mám boilies MUMMY a rýchlo sadám do člna. Po cca 20 minútach zdolávania z člna v silnom vetre som podobral nádherného šupináča s váhou 17,8kg!
Imothep
Bol to môj nový osobák. Urobil som si pár fotiek na pamiatku a rybu pustil späť kam patrí. V noci som zostal bez záberu ale ráno podoberám behom hodiny dvoch úžasných lyscov s váhami 15 a 15,3kg.
Imothep
Neskutočný zážitok. Bohužiaľ som musel ukončiť rybačku o jeden deň skôr. Bol som veľmi šťastný za nový osobák a to na hneď prvej výprave pod značkou IMOTHEP.
Zima tento rok pre mňa ubehla dosť rýchlo, pretože som mal možnosť chodiť k vode dosť často. Podarilo sa mi uloviť dokonca aj kapra nad 10kg 30.decembra na boilies Sarkofág, čo je do studenej vody úplná bomba.
Imothep
Pracovné povinnosti mi nedovolili sa dostať k vode na dlhší čas, tak som väčšinu svojich rybačiek podnikal na jednu, max 2 noci.
Začiatkom marca som si odbehol na jednu noc za kamarátmi na neďaleké štrkovisko a to som ešte nevedel, čo ma čaká. Hneď po obede dostávam razantnú jazdu a s parťákom Dávidom skáčeme do člna. Po pol hodinovom boji mi Dávid podoberá krásne sfarbeného šupíka s váhou tesne nad 20kg!!
Imothep
Imothep
Bol som neskutočne šťastný, že sa mi podarilo behom pol roka zdvihnúť dva krát osobák.
Ani nie dva týždne na to som zdolal ďalšiu krásnu rybu s váhou 18,2 kg.
Imothep
Je to pre mňa úžasných prvých 6 mesiacov a som strašne zvedavý, ako bude moja sezóna pokračovať…
Výrobky firmy IMOTHEP Carpbaits ma presvedčili o svojej kvalite a ja verím, že aj Vám sa s nimi bude dariť minimálne tak dobre ako aj mne. Držím vám palce.
Za IMOTHEP Carpbaits Maťo Michalička

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *