Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

No Respect Kimot team 1.časť

no_respect

No Respect Kimot TeamNo Respect Kimot team 1.časť

„Kimot team“ – ako sekciu návnad a nástrah pre lov kaprov zastrešuje firma Rybárske potreby KIMOT, ktorá vznikla v roku 1999. Výrobou kŕmenia sa zaoberáme už od vzniku firmy. Väčšinou som chytal na naše veci len ja a moji najbližší kamaráti. Naše produkty sa časom dostali do konfrontácie s inými, už dosť známymi firmami. V roku 2006 som sa začal zúčastňovať závodov, ktoré organizuje CarpClub ČR pod názvom Carp Liga. Keďže sa naše produkty na rôznych závodoch presadzovali aj v silnej konkurencii, tak som sa rozhodol výrobu rozšíriť a poskladať team, ktorý sa bude podieľať na testovaní, vývoji a propagovaní našej firmy. Tento rok prišiel z dizajnovými zmenami , boiliessme zoradili do jednotlivých rád, ktorých je sedem a zmenili sa obaly. V každej rade najdete hotové boilies, dipovanéboilies, boilies pastu, booster, dip a pelety.  Ucelili sme vlastne celý náš program, aby to bolo pre nášho zákazníka prehľadnejšie.

Myslím že si vyberie každý a verím že spokojný zákazník siahne opäť na naše výrobky.

Veľa úspechov v rybárčení Vám praje Milan Tomík – KIMOT.

 

Rada BLACK FISH

black-fish-vsetky-prichuteBezpochyby patrí medzi najlepšie boilies na trhu. Jedinečnosť tejto receptúry spočíva v použití čiste prírodných ingrediencií najvyššej kvality. Pri výrobe používame veľké množstvo sypkých aj tekutých extraktov. Zloženie je naproste ojedinelé a tak priláka aj toho najopatrnejšieho kapra. Je vysoko selektívne a tak si môžete byť isti, že s boilies rady BLACK FISH sa Vaše sny o trofejnom kaprovi ľahko a rýchlo splní.

V tejto rade máme v ponuke tri príchute NOČNÝ BĚS, CRAYFISH KRILL a SQUID OCTOPUS vo veľkostiach 20 a 24mm

Rada MK

mk1-4Táto rada je pre nás srdcovou záležitosťou. Je venovaná spomienke na nášho kamaráta Marka Kvaltína, ktorý sa utopil v rieke Morave. Z každého predaného balenia pôjde časť zisku pre jeho priateľku Simonu a dcérku Nelinku.

Zmes je vyrobená zo starostlivo vybraných rybích múčok, vtáčích zobov a robin redu. Ako hlavný atraktor je použité neobvyklé korenie. S úspechom bola vyskúšaná na riekach, jazerách i štrkoviskách. Toto boilies skvelo funguje ako v teplej, tak i veľmi studenej vode. Pri testovaní bolo chytené veľké percento veľkých rýb. Jedná sa teda skôr o selektívne boilies.

V tejto rade máme v ponuke štyri príchute MK1 – oliheň, MK2 – oliheň slivka, MK3 – monster crab a MK4 – oliheň javor. Veľkosti 20 a 24mm

Rada PIKANT

lsd-rada-pikantJedinečnosť tohto ostro pálivéhoboilies spočíva predovšetkým v jeho priepustnosti a pórovitosti. Okamžite po jeho vhodení do vody zo seba uvoľňuje arómu a ďalšie atraktory, ktorým kapor ťažko odoláva. Vďaka týmto výnimočným vlastnostiam sa skvelo hodí pre lov v priebehu celého roka. Netradičné a „neokukané“ zloženie chuťových a pachových stimulátorov Vám pomôžu chytiť aj tých najopatrnejších veľkých kaprov. Je vhodný na všetky typy vôd. Toto boilies nám pomohlo na mnohých pretekoch Carp ligy, kedy aktivita kaprov bola takmer nulová.

V tejto rade máme v ponuke tri druhy KLOBÁSKA, LSD a RED GARLIC. Veľkosti 15 a 20mm

Rada RR

orion-rada-rrVeľmi kvalitná zmes tohto boilies je obohatená vysokým množstvom Robin Redu. V kombinácii s niekoľkými druhmi extraktov a pikantného korenia s jemnou rybacou vôňou, robí tento boilies veľmi výkonné. Je vhodné na rýchle chytanie, rovnako tak pre dlhé výpravy. Použiteľné na všetky typy vôd od skorého jara do zimy. Môžeme vrele odporučiť  aj na kaprárske preteky.

V tejto rade máme v ponuke štyri druhy LOSOS, B1, ORION a PATENTKA.

Veľkosti B1 a Orion 15 a 20mm    Losos a Patentka 20 a 24mm

Rada SPEEDY

rada-speedy-4d-maple-crab-a-gingyTáto rada boilies je určená, ako pretekársky špeciál. Má na svojom konte mnoho víťazstiev na kaprárských pretekoch. Je teda určené práve pre Vás, ktorým ide o rýchlosť a istotu. Chytí všetko, čo prepláva okolo. Základ zmesi tohto boilies je obohatený o enzymaticky upravené múčky a extrakty, ktoré sú veľmi dobre rozpustné i v chladnej vode. Je tiež skvelé aj pre rybárčenie v zimnom období. Špecifickú vôňu tohto boilies zaisťuje vyvážená a vysoko účinná receptúra, ktorú používame pri miešaní korenených zmesí.

Robí sa v troch príchutiach 4D+, GINGY a MAPLE CRAB. Veľkosti 15 a 20mm

Rada FISH LIVER

Ďalší druh našej produktovej rady boilies, ktoré Vám nezruinuje peňaženku. Ide o silne aromatickú rybiu zmes s vysokým obsahom pečeňového extraktu. Vyvážené zloženie a predovšetkým cena predurčuje tento produkt na veľké kŕmne kampane, kde oceníte jeho odolnosť voči atakom bielej ryby. Ideálne využitie je na riekach a veľkých vodách.

V tejto rade šesť príchutí HALIBUT, MONSTER CRAB, OLIHEŇ, SLÁVIČKA, SMOKED SALMON a BROSKYŇA.Veľkosti 20 a 24mm.

Rada SWEET GOLD

Skvelé boilies z našej produkcie, ktoré ocení každý rybár. Obľúbia si ho predovšetkým vyznávači sladkých a ovocných príchutí. Je vyrobené z kvalitného mixu na báze vtáčích zobov, mliečnych proteinov a sladko-ovocných tekutých extraktov. Je preto použiteľný pre všetky typy vôd po celú sezónu.

V tejto rade päť príchutí ANANAS, SLIVKA, JAHODA, TYGRÍ ORECH, BANÁN. Veľkosti 15 a 20mm.

sweetgold

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *