Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Starbaits – Probiotic

Starbaits - No Compromise
Starbaits – No Compromise

Starbaits – Probiotic

Rada Probiotic bola vyvinutá pre rýchly a krátkodobí lov kaprov. Sú v nej použité komponenty tej najvyššej kvality rovnako ako v rade Performance – Concept. Výraznejšie a agresívnejšie aromatické zložky zabezpečujú okamžitý potravinový signál po vhodení do vody.  Sú plné prírodných ingrediencií a derivátov ako Betain, kvasnice, pečeňová múčka a rôzne druhy olejov.  Pracujú vo vode rýchlo. Sú to ideálne nástrahy pre použitie na preteky, pre rýchle nalákanie rýb na prevnadené miesto a na lov opatrných rýb pri bodovom vnadení.
Probiotic Red OneProBiotic  Red One – toto boilies si veľmi rýchlo našlo veľké množstvo svojich priaznivcov. Pôvodne bolo  určené iba pre anglický trh avšak pri testovaní potvrdilo  výborné výsledky po celej Európe. Jeho zloženie vychádza z precízne vybraných komponentov tej najvyššej kvality.  Je plné  čisto prírodných ingrediencií ,bohaté na Betain, kvasnice, pečeňový extract a oleje. Pridaním jednotlivých druhov korením a vysoko atraktívneho Robin Redu robí toto boilies doslova mašinou na kapry počas celého roka. Rýchla reakcia rýb na túto nástrahu ju predurčuje na použitie pri krátkych výpravách.  Je výbornou nástrahou na preteky.

 

Probiotic Red One  excelentná príchuť na preteky
Probiotic Red One excelentná príchuť na preteky

 

Pro PineapplePro-Pineapple – je vysoko nutričná nástraha ľahko rozpoznateľná kaprom ako zdroj potravy. Po vzore všetkých nástrah v rade Probiotic aj Pro Pineapple je boilies plné prírodných ingrediencií a derivátov, ako sú kvasnice, betaín, extrakty z pečene, rôzne druhy minerálov a olejov, ktoré sú tak potrebné pre výživu kapra. Vďaka tomuto zloženiu sa stáva len ťažko odolateľným sústom potravy. Prísny výber, kvalita a čerstvosť jednotlivých surovín sú základom vysokej atraktivity a výkonnosti tohto boilies. Vysokú atraktivitu tohto boilies vytvára správna kombinácia jednotlivých zložiek a precízne vybraných tekutých atraktorov. Vďaka svojmu zloženiu je vhodné aj na dlhodobé kŕmne kampane. Pre rýchly úspech je vhodné boilies zatraktívniť jemne aromatickým dipom. Už pri testovaní toto boilies ukázalo svoju silu a o skvelé úlovky nebola núdza. Vysoká atraktivita tohto boilies sa dokonale prejaví v chladnej vode a  zabahnených vodách.

 

 

Ananás je výbornou nástrahou do chladnej vody
Ananás je výbornou nástrahou do chladnej vody

Pro Monster CrabPro-Monster Crab – je úplne nový typ nástrahy na báze rybích múčok. Má vysokú nutričnú hodnotu, a tak ako u všetkých Pro-biotic nástrah aj tu bol kladený dôraz na prísny výber kvality surovín ako sú kvasnice, pečeňové extrakty, soli, rôzne druhy olejov. Špeciálne pre príchuť  Monster Crab boli vybrané extra rybie múčky a rôzne deriváty kraba. Táto skvele voňajúca nástraha ponúka rybe vysoko nutričný zdroj potravy, ktorý kapor prirodzene vyhľadáva. Boilies Pro Monster Crab skutočne funguje vynikajúco nielen dlhodobo, ale aj okamžite. Pri testovaní v rôznych krajinách sa ukázalo, že je to úspešná nástraha pre selektívne chytanie veľkých rýb. Skvelé výsledky sa dosahovali metódou rozdrvenia pár boilies do PVA vrecka, alebo PVA pančuchy, aromatizované dipom pre rýchle uvoľňovanie atraktorov.  Pri takto  zvýšenej atraktivite v blízkosti nástrahy  dochádza k rýchlejšej reakcii rýb. Pridaním pár boilies v okolí takto nastraženej pasce je výborná taktika pre ulovenie veľkých rýb.

 

 

Monster Crab ideálna letná príchuť
Monster Crab ideálna letná príchuť

Pro CoconutPro Coconut je kaprom ľahko rozpoznateľná nástraha ako zdroj potravy. Po vzore všetkých nástrah v rade Probiotic aj Pro Coconut platí , že je to boilies plné prírodných ingrediencií a derivátov, ako sú kvasnice, betaín, extrakty z pečene, rôzne druhy minerálov a olejov, ktoré sú tak potrebné pre výživu kapra.  Je obohatené o špeciálne sladké ingrediencie a oleje výraznej kokosovej chute a vône.  Snehobiela farba ponúka rybe dokonalý vizuálny hi-viz efekt a je veľmi ľahko identifikovateľná kaprom ako potencionálny zdroj potravy. Kombinácia kokosu a jemnej mliečnej vône kondenzovaného mlieka vytvára skutočne lahodnú príchuť.  Vhodná pre lov počas celej sezóny. Excelentných výsledkov dosahuje pri love veľkých rýb v chladnej vode.

Veľký 25kg lysec z 10m hĺbky uloven na jednu 20mm guličku sladkého Coconutu
Veľký 25kg lysec z 10m hĺbky uloven na jednu 20mm guličku sladkého Coconutu

Pro Maple Dream

 

Pro Maple Dream – výnimočná kombinácia dvoch sladkých sirupov Javorového /Maple/ a špeciálneho Golden sirupu pomohla vytvoriť túto excelentnú výrazne sladkú príchuť, ktorú si kapry veľmi rýchlo zamilujú. Tieto ingrediencie, v kombinácii s precízne vybranými extraktmi tej najvyššej kvality ako sú kvasnice, pečeňový extrakt, Betain  v symbióze so zmesou postavenou na špeciálnych rastlinných múčkach doplnených o mliečne deriváty,  vytvára skutočne jedinečnú nástrahu vysoko atraktívnej chuti .Výrazná sladká javorová vôňa dokáže rýchlo nalákať ryby na vaše lovné miesto. Je výbornou nástrahou pre opatrné ryby a pre krátkodobé výpravy.

 

Víťazstvo na Zemplínskom kaprovi, základ úspechu bol v úspešnej kombinácii dvoch príchutí Probiotic Red One a SK30
Víťazstvo na Zemplínskom kaprovi, základ úspechu bol v úspešnej kombinácii dvoch príchutí Probiotic Red One a SK30

Autor: Ivan Fabian

FB: Starbaits CZ&SK

 

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *