Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

4 dni na rieke

4 dni na rieke 054 dni na rieke

V stredu večer som sa rozhodol , že pôjdem na 4 dňovú výpravu na rieku . Prichystal som si potrebné veci a vo štvrtok som vyrazil . Po príchode k vode bolo miesto na ,ktorom som chcel loviť obsadené miestnymi rybármi z dediny , povedali ,že budú do večera . Počkal som dovtedy a medzitým som si spravil montáže s háčikov SASAME BOIL ST 4 . 4 dni na rieke 01A s predošlej rybačky som mal na navijakoch namotaný ešte šokový vlasec 0.60 mm , ktorý vydržal aj pri prekážkach a ostrých hranách. Po tom čo domáci rybári odišli ,som rozbalil bivak s parťákom ,rýchlo sme poukladali veci do bivaku a začalo pršať až do 4:00 . Zazvonil budík našiel som si miesto na lov pomocu člna zakrmil som boiliesom Jet Fish CLASSIC Jahoda /Brusinka a do toho som zamiešal boilies zo zmesí Jet Fish a zakrmil som 3 kg k lovnému miestu .

V ten deň sa mi ryby ukazovali pri bojke ,ale nedosiahol som žiadny záber a tak isto aj v sobotu som bol bez záberu ,no ešte pred polnocou sa ozval môj hlásič od NASHA :) a zasekol som a nastal 15 minútový súboj z člna , ryba ma poriadne potrápila ,aj ked nebola až taká veľká ,ako som si predstavoval no zato ma potešila a bola veľmi cenná kedže som bol bez záberu skoro 2 dni , kapor bojoval a snažil sa oslobodiť od mojej montáže a zašiel mi najprv do koryta a potom pod potopený konár ,ktorý sa nachádzal pri diaľničnom moste ,ale nakoniec sa mi ho na 3 krát podarilo podobrať a s radosťou som prišiel na breh porobil pár fotiek a pustil som ho naspäť , kapor sa evidentne krmil na mojom mieste ,pretože striekal s neho boilies s ,ktorým som krmil .

V nedeľu na obed som mal daľší záber no kapor sa mi vypol . Spokojne som pobalil a s dobrým pocitom som odchádzal domov . Nieje to vždy len o veľkých rybách ,ale o tom , ako si treba vážiť každú jednu rybu .

Viktor Valentovič

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *