Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

FLAJZAR FISHTRON NEON TX

FLAJZAR FISHTRON NEON TXFLAJZAR FISHTRON NEON TX
Všetko v jednom priesvitnom tele s neonovo žiariacími LED farbami, umiestnenými po oboch stranách signalizátoru záberu. Intuitívne zobrazuje záber, jeho rýchlosť a smer odvíjania vlasca. Dizajn a funkčnosť, ktorá Vás dostane! V skratke signalizátor záberu, ktorý nemá na svete obdoby.

Signalizátor záberu FISHTRON NEON TX vyniká perfektným spracovaním a najmodernejšou elektronikou. Samozrejmosťou je integrovaný vysielač diaľkového príposluchu s dosahom až niekoľko stoviek metrov.

Dva jednoduché a ľahko ovládateľné regulačné prvky Vám umožnia nastaviť všetky potrebné parametre signalizátoru, ako je hlasitosť, citlivosť a výška tónu.

Na spodnej časti nájdete multifunkčné ovládacie tlačítko, ktorým signalizátor nie len zapnete a vypnete, ale čo viac? Rozsvieti taktiež biele pozičné LED diódy. Zámerne sme ich pre Vás umiestnili do zadnej časti, nahor, aby Vám po zábere osvietili i lovné miesto. A to nieje všetko. Ako sami zistíte, výborne Vám poslúži ako maják, vďaka ktorému sa rýchlo zorientujete v prípade zavážania krmiva. Túto výhodu oceníte predovšetkým za zlej viditeľnosti alebo v noci.

Signalizátor záberu má integrovaný senzor okolitého osvietenia, ktorý zaisťuje inteligentnú reguláciu jasu podľa svetelných podmienok. Vďaka tomu sa LED Diody noci utlmia, aby neoslňovali a naopak cez deň svoj jas zosilnia.

 

Základné vlastnosť signalizátoru záberu FISHTRON NEON TX:

Elegantný priesvitný dizajn
Štýlová stĺpcová LED signalizácia
Rada rôznych farebných kombinácií
Inteligentná regulácia jasu
Pozičné LED diody “maják”
Extrémne jednoduché ovládanie
Príjímač pre 6 zariadení
Dosah niekoľko stoviek metrov
Unikátna konštrukcia
Najmodernejšia elektronika
Český výrobok
Link: http://www.fishtron.eu/neon-tx

FB: https://www.facebook.com/flajzar.cz/?fref=ts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *