Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

Prvé jesenné mrazíky

Prvé jesenné mrazíky

Ahoj zdravím všetkých fanúšikov značky Imperial Baits. Hlásim sa Vám po dlhšej odmlke. K vode som sa dostal iba zriedka a keď som vyrazil, tak ma väčšinou trápila nežiadúca biela ryba ( pleskáče, plotice atď ).

Imperial Baits

Už som si takmer neveril, nič nepomáhalo. Jedinú záchranu, ktorá mi priniesla výraznú zmenu, boli prvé jesenné mrazíky s teplotou okolo nuly. A to bol ten správny jesenný zlom, ktorý mi dal zabudnúť na všetky bývalé neúspechy.

Stratégia, ktorej som najviac dôveroval bola netypicka pre jesenný lov. Žiadne dipované nástrahy, žiadne aminogely, alebo rôzne posilovače nástrah… Najlepšou volbou boli obyčajné neobyčajné boilie v priebere od 14mm do 20mm a to Elite-Strawberry a ďalšou úspešnou nástrahou z ktorej som bol milo prekvapený boli boile Monster´s Paradise v rovnakých priemeroch.

Bol som rád, že moja stratégia zafungovala na jednotku!! Veľmi mi k úspechu dopomohol mix partiklu, repky a pšenice doplnený o nedipované boile. Zábery chodili na obe príchute boili a ja som si dokonale užíval tú jesennú atmosféru dúšok po dúšku.

Všetkým Vám prajem úspešný zbytok sezóny pod vlajkou Imperial Baits a nech Vám to jazdí. PS: V polovici novembra sa chystám s dobrým kamarátom na Tovačov. Snáď sa bude dariť!!! We lowe to fish!

A ďakujem Svätý Peter za nádielku v podobe krásnych kaprov.
Jiří Petržela

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *