Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Radosť, ktorú chápe len skutočný rybár

Radosť, ktorú chápe len skutočný rybár 01Radosť, ktorú chápe len skutočný rybár 

Leto je opäť v plnom prúde a ja sa už chystám na moju vysnívanú cestu za dobrodružstvom do nádherného prostredia vo Francúzsku, kde mám v pláne stráviť nádherný týždeň pri vode.
V stredu som dorazil k jazeru Rainbow Lake, kde som preskúmal terén a v pokoji sa pripravil na ďalšie dni. Vo štvrtok ráno som už vyrazil na ryby a vyviezol svoju popku 14mm, čo je moja osvedčená metóda, ktorej vždy verím a ani vo Francúzsku som nemenil. Teploty sa pohybovali okolo 40 stupňov a kaprom sa veľmi nechcelo, ale nič som nevzdával. Počas týždňa sa objavilo pár záberov a tiež som vytiahol menších kapríkov do 6kg. Čakanie bolo dlhé, ale pobyt som si znepríjemniť nenechal.

Radosť, ktorú chápe len skutočný rybár 02A siedmy deň to prišlo … Akonáhle som zdvihol prút ihneď som cítil zdatného protivníka vo vode. Kapor bojoval koľko mu sily stačili. Po polhodinovom boji som vytiahol 31,55 kg ťažkého krásavca, ktorý je zároveň mojím najväčším úlovkom v živote. S kapríkom som sa ešte pomaznal a potom šup naspäť do vody. Je to pre mňa nezabudnuteľný zážitok.

Radosť, ktorú chápe len skutočný rybár 03
Rybárčenie vo Francúzsku som si nesmierne užil a všetkým môžem len odporučiť!

Lovu zdar, Peter Szabo.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *