Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

ASSO – šokové silony

ASSO – šokové silony

asso oblivion

Asso – Oblivion

Asso Oblivion je pre tých ktorý hľadajú ozaj kvalitný šokový silon. Na tento šokový silon sa môžete spoľahnúť pri love v prekážkach, na  divokých riekach alebo pri ďalekých vyvážkach, kde máte pred sebou ostré hrany či mušľové polia. Vďaka výbornému kopírovaniu dna a transparentnej farbe je pre rybu priam neviditeľný.  Ďalšie vlastnosti: nízka prieťažnosť, minimálna pamäť, pevnosť v uzle a vysoká oderu vzdornosť.  Nájdeš ho v štyroch priemeroch :0,45; 0,50; 0,55 a 0,60mm v 100m návine.

asso tapered mainline

Asso – Tapered Mainline

Asso Tapered Mainline je ďalším skvelým produktom z dielne Asso. Ak máte už dosť rôznych spojov a viazania uzlov medzi kmeňovým a šokovým silonom tak ste na správnej adrese. Lebo jeho pevný 0,50mm  začiatok po piatich metroch postupne prechádza do 0,30mm priemeru a v tom priemere je i ďalších 300m a opäť silon postupne prechádza na 0,50m. Toto vám zaručí jeho 100% využitie i po otočení vlasca na druhú cievku! Je vhodný i na ďaleké hody a tam kde sú zakázané rôzne šokové silony a šnúry. Balenie: 300m

 

asso tapered shock leader black labelAsso – Tapered

Asso Tapered je obľúbený kónický šokový silon, ktorý sa vyznačuje tým, že začiatok je v priemere  0,23mm a postupne prechádza do priemeru 0,57mm. Čo oceníte hlavne pri extrémne ďalekých náhodoch, na ktoré je tento silon priam odsúdený! Nájdeš ho vo farbe žltej a transparentnej.

Balenie obsahuje: 5x 15m – 0,23mm – 0,53mm

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *