Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

ASSO

AssoFirma Gruppo DP ASSO bola založená v roku 1973. Produkty ASSO sú dostupné pre rybárov vo viac ako 80 krajinách. V polovici 80 tých rokov firma ASSO ako prvá európska firma zaradila do ponuky 100% fluorocarbonovy vlasec určený pre športový rybolov. Vlasce firmy ASSO určené pre športový rybolov sú vyrábané v Japonsku vo vlastnej fabrike čo zaručuje špičkovú kvalitu a používanie najnovších techník a najkvalitnejších materiálov vo výrobe vlascov.

ASSO Hard Skin

Špecialista na výrobu rybárskych vlascov Asso prináša na trh vlasec Hard Skin určený predovšetkým na lov kaprov a veľkých sladkovodných rýb. Vlasec je vyrobený s použitím najnovšej japonskej nanotechnológie NCT. Výhodou použitia nanotechnológie je mimoriadne hladký a kompaktný povrch vlasca. Táto technológia zabezpečuje maximálnu možnú oderuvzdornosť, extrémnu pevnosť v uzle a v ťahu. Ďalšie výhody vlasca sú dlhodobá odolnosť voči UV žiareniu, vláčnosť a prakticky žiadna pamäť aj pri používaní v najextrémnejších podmienkach.

ASSO Super HT

ASSO Super HT je vlasec určený rybárom, ktorí pokladajú pevnosť za najdôležitejšiu vlastnosť rybárskych vlascov. V Gruppo DP použili novú technológiu výroby vlascov S.H.T. ktorá využíva viacero komponentov zvyšujúcich pevnosť vlasca. Vlasce Asso SHT obstoja aj v tých najťažších podmienkach.

ASSO Ultra Cast

Asso Ultra Cast je séria najlepších vlascov vyrobených s použitím najnovších japonských technológi. Základný materiál použitý pri výrobe a fluorocarbonová úprava s použitím nových typov aditív dáva vlascom hodbávny efekt, maximálnu hladkosť povrchu, extrémne vysokú vidiťelnosť a vynikajúcu odolnosť proti oderu.  Vlasce boli navrhnuté tak aby spĺňali požiadavky najnáročnejších rybárov.

ASSO Discovery

Asso Discovery je vlasec, ktorý je synonymom kvality. Použitá patentovaná japonská technologia splní aj tie najnáročnejšie požiadavky rybárov. Tento vlasec vám zaručí maximálnu pevnosť bez vplyvu na ďalšie jeho vlastnosti, ktoré sú: nízka pamäť, pevnosť v uzle, odolnosť proti oderu a vysoká sila pri rázovom zaťažení. Týmto komplexným atribútom kvality sa vyrovná len máloktorý vlasec na našom trhu.

 

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *