Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

Carp Servis Václavík 2/2

Carp Servis Václavík časť 2

Carp Servis Václavík

POP UPS

Plávajúce boilies Pop Ups Carp Servis kopírujú svojimi variantmi klasické boilies v ponuke firmy Carp Servis Václavík. Prednosťou je bezpochyby značná stabilita vztlaku a to aj po viac ako 12 hodinách nastraženie vo vode. Je možné ich ľahko dodatočne dipovať v tekutých dipoch. Fungujú až do zamrznutiu. POP UPS 10 mm, 16 mm, 20 mm

Príchute Brusinka, Carp Nectar, Casia­Moruše, Citron, Cherry­Super Crab, Chobotnica, Jahoda, Mrtvola, Neutrál (biela), Neutrál (oranžová), Neutrál (žltá), Oliheň, Oliheň­Chobotnica, Rozpálená švestka (slivka), Ryba­Banán, Skopex­Ananás.

Carp Servis Václavík

CSL Cornkiller

CSL Cornkiller slúži k univerzálnemu zatraktívneniu rôznych rybárskych návnad a nástrah . CSL Cornkiller sa používa ako zálievka na všetky pelety , boilies ,partikel , mäkké nástrahy, method mixy a vnadiaci zmesi . Základom tohto produktu je CSL, ktoré sa vyrába z kukurice . Kapry ho milujú . Ďalej tento výrobok obsahuje celý rad ochucovadiel , korenie a aromatických látok, ktoré dohromady tvoria špičkové dráždidlo pre lov kaprov . Cornkiller nerozpúšťa PVA materiály .Naopak , možno ho využiť čiastočne ako spomaľovač rozpadu PVA pančúch a ďalších produktov z PVA.

1 l

Carp Servis Václavík

Booster IN Liquid

Booster IN Liquid je perfektným dráždidlom v podobe olejovo husté emulzie , čo nenechá žiadneho kapra blízkosti v pokoji . Je zložený z najúčinnejších atraktorov používaných na lov trofejných kaprov na báze masových extraktov , prírodných korenín a najúčinnejších ochucovadiel . Používa sa ako zálievka na všetky návnady a nástrahy pre lov kaprovitých rýb . Po nanesení je vhodné nechať aspoň hodinu vsakovať do boosterovaného materiálu.

500 ml

Carp Servis Václavík

Obalovačka

Obalovačka slúži ako plastický atraktor pre zatraktívnenie takmer akejkoľvek nástrahy pre športový rybolov, najmä však na boilies Boss2, Boss2 Doping a Boss2 Špeciál, ktoré svojím zameraním kopírujú. Obalovačku namodelujeme na nástrahu vo vrstve cca 2­4 mm . Obalovačka je nositeľom nielen dráždivých pachov , ale najmä celej rady hmotných potravných signálov . Možno ju použiť aj samostatne ako cesto priamo na háčik alebo lepšie do pružiny . Obalovačka sa bude rozpúšťať podľa sily vrstvy až niekoľko hodín.

100 g

Carp Servis Václavík

Fluo Obalovačka

Fluo obalovačka je vyrobená podobne ako klasická obalovačka za prítomnosťou niekoľkých zásadných aromatických látok, ktoré harmonickým spôsobom doplní vašej nástrahu a vytvorí tak razantné nástrahu bez kompromisov. Je tu prítomný celý rad ďalších atraktantov , ktoré sa bežne používajú v našich návnadách a predovšetkým v boilies Boss2 . Hodí sa najmä do nie príliš čistých vôd , kde ryby upúta mnohokrát predtým než samotné pachové silice . Osvedčilo sa nám kombinovať fluo obalovačku s klasickou , kedy dohromady vytvárajú neobvyklú kombináciu farieb a zaujímavé spektrum chutí .

100 g

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *